cropped-logo-vc-de-where_logovcdewhere_kleur.png

Bestuur

Op 10 juni 2022 is de oprichtingsvergadering gehouden van Volleybalclub De Where. Alle aanwezigen stemden in met de benoeming van Jef van Bemmel als voorzitter, Else Wiersma als secretaris, Samantha Truong als penningmeester en Brenda Bloothoofd als bestuurslid sportzaken. De functie van het vijfde bestuurslid is nog vacant gebleven, maar het is zeer gewenst dat er een bestuurslid Communicatie, Activiteiten, Vrijwilligers (CAV) komt. Indien je daar meer informatie over wilt hebben, kan je de voorzitter via mail benaderen.

Zie hieronder hoe je de bestuursleden kan bereiken. Daaronder vind je alle commissies.

Trots op onze vrijwilligers die het mogelijk maken.

De gezichten achter VC De Where

Dagelijks Bestuur

Voorzitter

Jef van Bemmel

Secretaris

Else Wiersma

Penningmeester

Samanta Truong

Sportzaken

Brenda Bloothoofd

Communicatie Activiteiten Vrijwilligers

Henk Veerman

Behalve het Dagelijks Bestuur kent de vereniging nog vele vrijwilligers.

Commissies

Te bereiken via: Wedstrijdsecretaris@vcdewhere.nl

Bestaat uit: Dana van Woersem.

Voor het wijzigen van een geplande wedstrijd kan je contact opnemen met het wedstrijdsecretariaat.
Voor wedstrijden in De Beuk met Dana van Woersem en voor wedstrijden in de Karekiet met Brenda Bloothoofd, beiden via hetzelfde email adres.

Contact opnemen via : Scheidsrechterscommissie@vcdewhere.nl

Bestaat uit: Harry Muller en Oswald Foppes.

De scheidsrechters worden aan een wedstrijd toegewezen door de scheidsrechterscommissie.
Het actuele schema voor de komende wedstrijden wordt bekend gemaakt via de wekelijkse nieuwsbrief.

Contact opnemen via : Herencompetitiecommissie@vcdewhere.nl

Bestaat uit: Theo Reuzenaar en Siem Dicou.

Contact opnemen via : Damescompetitiecommissie@vcdewhere.nl

Bestaat uit: Dana van Woersem en Nicole Maassen.

Contact opnemen via: jeugdcompetitiecommissie@vcdewhere.nl 

Bestaat uit: Merijn Luijbe, Esther van Anrooij, Saskia Kronenburg en Lonneke Ringalda

Contact opnemen via: Recreantencommissie@vcdewhere.nl

Bestaat uit: Ina Poel, Justin Hibbeler, Doeke Post, Frank van der Moolen en Wil Oudejans.

Contact opnemen via : Ledenadministratie@vcdewhere.nl

Bestaat uit: Agnes Loogman-Delgman en Kees Tol.

Alles betreffende je lidmaatschap van de vereniging.

Contact opnemen via : Beachcommissie@vcdewhere.nl

Bestaat uit: Wouter Slim, Merijn Luijbe, Lasse Bakker, Tessa Verheij en Dunel Ba.

Alles betreffende het beachvolleyballen.

Contact opnemen via : Redactie@vcdewhere.nl

Bestaat uit: Kees Tol.

Alles betreffende de (wekelijkse) nieuwsbrief, ook aan- en afmelden van de nieuwsbrief.

Contact opnemen via : Vrijwilligerscommissie@vcdewhere.nl

Bestaat uit: Lisanne Dijkmeijer en Else Wiersma.

Contact opnemen via : Vertrouwenscommissie@vcdewhere.nl

Bestaat uit: Joan Seeder en Nico Smit.

Zie ook: vertrouwenspersoon

Contact opnemen via: nu nog de secretaris

Bestaat uit: Freek Dijkmeijer en Werner Wijsman

In behandeling nemen van klachten die bij de vereniging binnen komen.

Contact opnemen via : Kantinecommissie@vcdewhere.nl 

Bestaat uit: Karel van Gaalen en Dirk Bloothoofd.

Gaat over de kantinezaken en bardienst van De Karekiet.

Contact opnemen via : Webmaster@vcdewhere.nl 

Bestaat uit: Aad Conijn en Robbert Vrijbloed.

Gaat over deze website.

Contact opnemen via : Materialencommissie@vcdewhere.nl

Bestaat uit: Dirk Bloothoofd.

Contact opnemen via : BuurtSportCoach@vcdewhere.nl

Bestaat uit: Merijn Luijbe.

Zet zich vanuit Spurd in in Beemster en Purmerend en geeft clinics op scholen en Purvak. Laat jeugd kennis maken met volleybal. Zet zich in voor het promoten van volleybal.

Contact opnemen via : activiteitencommissie@vcdewhere.nl

Bestaat uit: Jurdjen Balrak

Contact opnemen via : kledingcommissie@vcdewhere.nl 

Bestaat uit: Sylvia Zanders

Contact opnemen via : jeugdkamp@vcdewhere.nl

Bestaat uit: Wouter Slim en Brenda Bloothoofd

Contact opnemen via: Sponsorcommissie@vcdewhere.nl

Bestaat uit: Bert Bouman en Henk Duijn

Contact opnemen via: privacy@vcdewhere.nl

Bestaat uit: Frank van der Moolen

Bewaakt de naleving van gegevensbescherming en geeft advies en ondersteuning bij vragen over de verwerking van persoonsgegevens.

Auteursrecht

De website van VC De Where bevat foto’s die door mij zelf zijn gemaakt. Sta je op een foto met een mooie actie? Of vind je een bepaalde foto erg mooi? Stuur een mail naar de webmaster en vraag of je de foto digitaal mag krijgen. Dat kan uiteraard en ik wil je ook graag dat plezier geven.
Maar:
Mijn foto’s zijn auteursrechtelijk beschermd. Je mag een foto van mij op je eigen apparaten zetten, of een afdruk (laten) maken en die boven je bed hangen. Maar je mag hem niet zonder toestemming van mij doorsturen naar anderen, of op enige andere wijze publiceren of gebruiken.

Ik heb liever niet dat foto’s van mij ongecontroleerd over het internet gaan dwalen. Dus geniet er van, maar maak er geen misbruik van.

Aad.

Meld je aan om volleybal te spelen

Aanmelden proeftraining

"(verplicht)" indicates required fields

Naam(verplicht)
Om je in een passende groep te laten meedoen willen we ook graag van je weten:
Privacy verklaring(verplicht)